Právě se nacházíte:

Chůze po vodní hladině

Koule Waterball má průměr 2,5 m. Je vyrobená z odolného umělého materiálu o tloušťce 1 mm. Po vstupu dovnitř koule, zapnutí zipu i po naplnění vzduchem je možno "klidně" běhat po vodě - ale není to tak jednoduché!

Výraz klidně je schválně napsán v uvozovkách, pohyb v kouli na vodě je totiž velká legrace, a to nejen pro účastníka, ale také především pro přihlížející ze břehu, zvláště když je uvnitř koule dospělá osoba a chová se jako váš milovaný křeček na cestě za zdravím s tím rozdílem, že křeček může jen snít o takových kotrmelcích, jaké probíhají uvnitř koule. Ty spíše připomínají startovací testy pilota než klidnou procházku křečka. Stane se v mžiku, že se změní pozice o 180° a vše končí lehkým přistáním bez následku. Samozřejmě voda nesmí být moc mělká.

Waterball koule je vhodná jak pro děti, tak dospělé o váze do 150 kg. Má velký objem, proto každý bez problémů může být v kouli 15-20 min. To úplně stačí, aby účastník byl vyčerpán ze cviků, který prováděl v kouli.

Chůze ve waterballu po vodě je velká legrace pro děti i dospělé. Dospělí vyššího vzrůstu na začátku mají vždy problém s udržením rovnováhy, ale pak o to větší radost i požitek z chůze po vodě. Děti mají vždy skvělé zážtky.

Hra musí vždy probíhat pod dozorem dospělých osob a také v bezpečných místech. Waterball musí být přivázán na lanku, aby v případě potřeby bylo možné ho přitáhnout ke břehu.

www.h27promo.cz