VYRAZTE S RODINOU NA NETRADIČNÍ DOVOLENOU. V OBYTNÉM AUTĚ!

Jaro je tu a než se nadějete, už bude nejvyšší čas plánovat rodinnou dovolenou. Co to tentokrát pojmout trochu netradičně a vyrazit s dětmi na prázdniny v obytném autě? Takový domeček na kolečkách si zamiluje každá ratolest!

Karavany a obytné vozy se pomalu, ale jistě vrací zpátky do módy. Jsou praktické, prostorné, skvěle vybavené a mají jedno velké a podstatné plus – dají vám svobodu a možnosti nezávisle měnit program, a navíc, na rozdíl od stanu, vám do „obytňáku“ nebude zatékat až začne pršet.

Autem měsíce carsharingové služby HoppyGo se proto stává Fiat Ducato McLouis. Obytné auto klidně až pro šestičlennou rodinu, která si s sebou může na prázdniny vzít klidně i svého čtyřnohého mazlíčka. Tohle auto je jako stvořené na výlety po českých luzích a hájích, ale klidně i na cesty do zahraničí, k moři, anebo do hor.

Že rodinu ještě nemáte? Nevadí! Sbalte partu kamarádů a vyrazte „obytňákem“ procestovat nejen Čechy, ale klidně i celou Evropu.

Tipy, kam vyrazit:

V květnu do Říma. Vyhnete se letnímu turistickému šílenství, okusíte pravou italskou romantiku a můžete navíc vyrazit do nedaleké Ostie k moři.
V červnu do Vysokých Tater. Protože ty se zkrátka a dobře nikdy neokoukají! A za hřích stojí i Slovenský ráj.
V červenci na festival Pohoda. Letošní line-up totiž není vůbec k zahození.
V srpnu do Chorvatska na Plitvická jezera. Zapomeňte na nacpané pláže a vyrazte s rodinou, kamarády, anebo klidně sami do tohoto chorvatského národního parku a objevte nevídanou krásu a dokonalou přírodu.
A proč si půjčit Fiat Ducato McLouis přes HoppyGo?

Díky carsharingové službě HoppyGo si můžete vyzkoušet, jaké to je půjčovat si auto mezi majiteli. Přístup je jednoduchý a maximálně pohodlný. A co víc, tento „obytňák“ je za skvělou cenu – čím déle auto budete mít zapůjčené, tím levnější je denní taxa. A to se vyplatí! Tak zažijte i vy netradiční dovolenou.