Tipy na vánoční dárky - Přetahovadlo pro psy, šampaňské a dětské malířské vodovky

Aminela přetahovadlo tenisák. Ručně pletené přetahovadlo s tenisákem z odolného lana je vhodné pro každého pejska, který rád aportuje a přetahuje se. K dostání na Krmiva-pucalka.cz za 185 Kč.   

Lanson White Label Dry-Sec 
Šampaňské z vinařského domu Lanson je vyraběno tradiční metodou kvašení z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Barva vína je slámově žlutá s živým perlením. Vůně vína je čerstvá s bílými květy, hruškami a mineralitou. Chuť je delikátní, svěží a jemná s tóny bílého ovoce, v závěru podpořená mineralitou, která je "rukopisem" Lanson. Jedná se o první šampaňské, u kterého se experimentovalo s aroma. Díky tomu je pití White Label opravdovým zážitkem. K dostání v maloobchodní síti a na www.global.wines.cz za 1 059 Kč. 

Vodové barvy Kores Akuarellos 
Vodovky děti milují a Kores Akuarellos si je získají hned. Balení 12 intenzivních a zářivých barev s vysokou krycí schopností je ideální do školy i pro volný čas. Barvy jsou snadno míchatelné a obal lze uchopit jako malířskou paletu, kdy praktické víčko použijete pro míchání jednotlivých barev. Balení obsahuje navíc i štětec. Vodové barvy AKUARELLOS, 12 barev, 30 mm + štětec jsou k dostání za 65 Kč.