MP3 přehrávače, co hrají jen pro vás

Všude tam, kde potřebujete poslouchat své výukové lekce, relaxační hudbu, motivační podcasty nebo prostě jen svou oblíbenou hudbu je vhodné mít svůj vlastní přehrávač, který bude díky sluchátkům hrát jen pro vás.

MP3 přehrávače jsou pro tyto chvíle jak dělané. Zvláště pokud jsou malinké rozměrem i váhou, díky speciálnímu povrchu odolné proti nárazu, cenově výhodné a vejde se do jejich paměti hodně hudby, pak není co řešit. SENCOR nabízí několik modelů výhodných svými parametry.  K dostání jsou v několika barevných provedeních, takže si svou oblíbenou barvu vybere skoro každý. Děti i teenageři budou nadšení a vás už nebude rušit žádný jejich poslech!

SENCOR SFP 2608 je malá „empétrojka“, která je dostupná v černé a žluté barvě, skvěle se hodí pro děti, ale třeba i pro sportovce, kteří při svém tréningu chtějí poslouchat oblíbenou hudbu nebo podcasty a zároveň nechtějí být obtěžkáni větším přístrojem, o který by se báli i z důvodu zničení či ztráty. Maličký MP3 přehrávač má paměť 8 GB, podporuje MP3 i WMA formát, jednoduché ovládání, funkci USB disku, nabíjí se pomocí USB kabelu a při 50% hlasitosti vydrží hrát až 5 hodin. Dostupný je už za cenu 349 Kč.

SENCOR SFP 3608 je dalšíempétrojka“ ve 3 barevných provedeních – šedo/černá, růžovo/černá a černo/červená. Díky vnitřní paměti 8 GB, podpoře MP3 i WMA formátu, nízké hmotnosti a malému rozměru, slotu na micro SD kartu (max.128 GB), až 7hodinové výdrži při 50% hlasitosti, je tento stroj skvělým pomocníkem pro všechny rodiče a jejich děti. Díky zadnímu klipu je SFP 3608 skvělým partnerem také pro každého běžce i cyklistu, který s MP3 přehrávačem vyrazí do terénu. K dostání je za cenu 449 Kč.