K podpoře nadačního fondu AutTalk Kateřiny Sokolové se na KVIFF 2018 připojily zahraniční hvězdy

Francouzský výrobce šampaňského organizuje v rámci KVIFF 2018 aktivity na podporu nadačního fondu AuTalk. Kromě „Přípitku na dobrou věc“, který mohou hvězdy festivalu stále učinit v Moët Summer Lounge, je k aukci připravena ikonická lahev Moët & Chandon o objemu 600 cl.  

Moët & Chandon, nejpopulárnější šampaňský dům na světě v rámci 53. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary věnoval do aukce láhev Moët & Chandon o objemu 600 cl, její vyvolávací cena je 100 000 Kč. Výjimečná je nejen svým objemem, ale především podpisy, kterými se na ni zvěčnily, a ještě zvěční největší hvězdy letošního festivalu, mezinárodní i ty české. Vůbec první ji v Grand hotel PUPP podepsal v den zahájení festivalu Tim Robbins, pro české diváky známý především hereckým výkonem v kultovním snímku Vykoupení z věznice Shawshank. 

Prvního ale nikoli jediného autora podpisu následoval prezident festivalu Jiří Bartoška, herečka Trine Dyrholm, legendární režisér Barry Levinson či sympatická a nadějná herečka Joana Ribeiro.  Očekávaný je také příjezd, a tedy i podpis, hlavního hrdiny ságy Twiglight Roberta Pattinsona, který převezme cenu prezidenta MFF Karlovy Vary.  

„Láhev s jedinečnou podpisovou stopou hvězd mezinárodního i českého filmového průmyslu je určená pro toho, kdo podpoří nadaci AutTalk nejvyšší částkou,“ říká Jan Kotúč, Country Manager společnosti Moët & Chandon Česká republika, a dodává: „Jsme velmi potěšeni, že spolu s námi věnují pozornost podpoře těch, kterých se problematika autismu bytostně dotýká, i hvězdy letošního ročníku KVIFF.“  Vyvolávací cena této láhve je 100 000 Kč, kterou značka Moët & Chandon garantuje nadaci Kateřiny Sokolové stejně jako 5 - tisícový příspěvek za každou hvězdu festivalu, která si v Moët Summer Lounge připije na dobrou věc. Loni se při této příležitosti ve prospěch charity ALSA, jejíž patronkou je Daniela Peštová, láhev prodala za úctyhodných 400 000 Kč!
 
Nejpopulárnější šampaňské na světě Moët & Chandon je oficiálním šampaňským 53. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.