Audiopro: novinka MagniFi Mini - malý soundbar s masivním zvukem

Pokud si rádi užíváte filmové trháky v pohodlí domova, je soundbar MagniFi Mini společně s útlým bezdrátovým subwooferem ideální volbou pro doplnění opravdu plného zvuku. I přes své úsporné rozměry dokáže domácímu kinu zajistit doslova pohlcující zvukovou kulisu v  surroundovém 5.1 Dolby Digital formátu.  

Tento nový systém navíc využívá řadu účinných technologií, včetně patentované technologie Voice Adjust, která optimalizuje reprodukci dialogů z hlediska srozumitelnosti, a to bez ohledu na to, kde v místnosti sedíte. Nový soundbar pracuje rovněž s tzv. nočním režimem, ve kterém dochází k potlačení těch nízkých frekvencí, které by mohlo rušit sousedy nebo ostatní členy rodiny. Pro MagniFi Mini je charakteristických také několik jednotlačítkových ekvalizačních nastavení jako například Movies, Music a Sport, která optimalizují frekvenční odezvu soundbaru a subwooferu pro co nejideálnější podání daného audio materiálu.   

Soundbar MagniFi Mini ale ocení i ti, kteří chtějí mít kvalitně ozvučený obývací pokoj nebo ložnici, navíc v rámci bezdrátového řešení typu „vše v jednom“. S podporou protokolu Google Cast mohou uživatelé ovládat hudbu přehrávanou pomocí MagniFi Mini ze svých mobilních zařízení prostřednictvím široké škály audio aplikací. Jednou z výhod Google Cast je také možnost párovat soundbar MagniFi Mini s dalšími reprosoustavami s podporou této technologie a vytvořit si tak po celé domácnosti „multiroom“ audio systém. Uživatelskou přátelskost nového soundbaru navíc korunuje univerzální kompatibilita s IR ovládáním jakékoliv televize, kabelového přijímače nebo satelitu. Uživatel tak nepotřebuje používat několik dálkových ovladačů. Systém je navíc vybaven HDMI a optickým rozhraním a je možné ho k televizorům snadno připojit.