Audiopro: domácí reprosoustavy s profesionálními parametry – Polk Signature

Sloupová reprosoustava Signature – model S60 – nabízí celou řadu funkcí, které z ní v dané cenové hladině dělají jeden z nejlépe znějících poslechových systémů. Celá řada Signature se vyznačuje tím, že za velmi příznivou cenu nabízí pokročilé technologie, které obvykle nejsou využity v domácích poslechových systémech.  

Signature S60 má výškové reproduktory s frekvenčním rozsahem sahajícím až k hranici 40 kHz, díky kterému je možné přehrávat i soubory v současném ultra vysokém rozlišení. Zakřivené tvary ozvučnic a pokročilá konstrukce reproduktorů pomáhají rozšířit i nízkofrekvenční odezvu, snižují rezonanční vlastnosti a podporují lepší rozptyl frekvencí středového pásma, které přispívá k vynikající čitelnosti zpěvu a hudebních nástrojů. Mezi další přednosti lze započítat vysokou účinnost reproduktorů, čisté podání basů, nízké zkreslení a výraznější odolnost. Sloupové reprosoustavy Signature Series také skrývají patentovaný systém Power Port, který má na svědomí výraznější a muzikálnější podání basových složek signálu. 

Nabídku sloupových reprosoustav řady Signature tvoří také modely S55 a S50. Oba dva nabízejí stejně nadstandardní poslech, jako vlajková loď S60. Všechny reprosoustavy pracují výborně dokonce i s méně výkonnými zesilovači či receivery. To samé platí i pro situace, kdy je bude uživatel chtít propojit s nejnovějšími digitálními procesory, nebo naopak se svým vintage vybavením – v obou případech se dočká prostorného, jasného a realistického zvukového podání. Dobře vypadající ozvučnice těchto reprosoustav se mohou pochlubit silnou, pevnou a akusticky inertní MDF konstrukcí. 

Další informace o sloupových reprosoustavách Signature najdete na https://www.kreatek.cz/polk-audio-signature-s60.html. V internetovém obchodě společnosti Audiopro Kreatek.cz je model Signature S60 ke koupi za 14 157 Kč, Signature S55 za 10 382 Kč a Signature S50 za 7 863 Kč – vše uvedeno včetně DPH.